Producenci
Kontakt

Sklep Wędkarski EuroFishing

Tel: 609 883 020

Tel: 32 747 38 29

Email: sklep@eurofishing.pl

 

ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 22

41-807 Zabrze

NIP: 6481135603

Nr Konta: 48 1140 2004 0000 3102 5401 9170

Bank: MBank

Artykuły
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Profess 0

Złowienie rekordowej ryby w danym łowisku jest wypadkową wielu czynników, do których możemy zaliczyć:

rodzaj przynęty oraz sposób jej podania,
– rodzaj użytego sprzętu
– miejsce położenia przynęty
– warunki atmosferyczne, porę dnia

Jednak bezsprzecznie jednym z najważniejszych, który często decyduje o tym, czy ryby w ogóle pojawią się w pobliżu naszego haczyka jest odpowiednia zanęta.

 

Często również dochodzi do sytuacji, w których pomimo występowania ryb w naszym łowisku, nie możemy ich złowić, ponieważ one nie żerują. W takiej sytuacji nieoceniona staje się odpowiednio dobrana a następnie przygotowana i podana zanęta, której głównym zadaniem jest sprowokowanie ryb do pobierania pokarmu, co z kolei stwarza optymalne warunki na udany połów.

Mając świadomość jak ogromną rolę w udanych połowach odgrywa właściwa zanęta, Firma Profess ( często mówimy i nich Professi :) dokłada wszelkich starań aby oddawać w ręce Klientów produkty o sprawdzonej skuteczności, których rozpoznawalną cechą jest ich wysoka jakość oraz efektywność na każdym rodzaju łowiska.

Od początku istnienia firmy , tj. od 2001 roku przywiązują ogromną wagę do jakości komponentów używanych w procesie produkcji, dzięki czemu produkty utrzymują najwyższe standardy w zakresie powtarzalności swojej skuteczności, każdorazowo tworząc optymalne warunki do udanego połowu.

W wieloetapowym procesie opracowywania i udoskonalania naszych receptur korzystają zarówno z najnowszych zdobyczy naukowych w zakresie fizjologii i żywienia ryb jaki i tradycyjnych metod oceny skuteczności naszych produktów współpracując z czołowymi zawodnikami wyczynowymi oraz zaprzyjaźnionymi wędkarzami.

Wykorzystywane w procesie produkcji składniki są w 100% naturalne i biodegradowalne, dzięki czemu można zagwarantować, iż nie wywierają wpływu na środowisko naturalne.

Ogromnym plusem jest to iż Firma bardzo sobie ceni opinie środowiska wędkarskiego, którego członkowie dzięki dużemu rozproszeniu dają jedyną w swoim rodzaju możliwość skonfrontowania zdobywanych przez nich doświadczeń i konstruowania na ich podstawie obiektywnych ocen skuteczności produktów. Efektem tych sygnałów jest nieustająca praca nad poprawą receptur naszych produktów, która bezpośrednio przekłada się na co raz większe grono stałych klientów co obok wymiaru czysto ekonomicznego dla firmy na także wymiar bardziej osobisty. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl