Producenci
Kontakt

Sklep Wędkarski EuroFishing

Tel: 609 883 020

Tel: 32 747 38 29

Email: sklep@eurofishing.pl

 

ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 22

41-807 Zabrze

NIP: 6481135603

Nr Konta: 48 1140 2004 0000 3102 5401 9170

Bank: MBank

Artykuły
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Tandem Baits 0

Pierwszy katalog – parę czarno-białych stron na niskonakładowym papierze, z kolorową okładką. Jego publikacja była jednak momentem przełomowym dla wędkarstwa karpiowego w Polsce. To właśnie wtedy, tak na serio, w głowach wędkarzy znad Wisły zaczęła rodzić się prawdziwa pasja. Pasja, która ogarnęła do dziś swym zasięgiem setki tysięcy łowców. Pasja karpiowania.

Tandem Baits był z nami od samego początku i jako lider rynku zawsze nadawał ton kolejnym zmianom i rozwojowi. Jako pierwsi w Polsce zaproponowali karpiarzom pełnowartościowe kulki proteinowe, skuteczne dipy i fantastyczne boostery. To w Tandem Baits – nie narażając się na bankructwo – można było kupić prawdziwe wędziska karpiowe, namioty, fotele i łóżka. Dziś wydaje się to niebywałe, ale w tamtych, pionierskich czasach o produkty te próżno było pytać w polskich sklepach wędkarskich.

Karpiowanie jest dziś jedną z najpopularniejszych odmian wędkarstwa w Polsce i całej Europie. Dla Tandem Baits to czas kolejnych, odważnych wyzwań. Wprowadzono kilka lat temu specjalny program pod nazwą Jakość Kontrolowana. Co to oznacza? To, że z ogromnym zaangażowaniem dbamy o każdy szczegół naszej oferty – od momentu powstania konceptu danego produktu, poprzez kolejne wersje projektowe, produkcję i najważniejsze – jakość końcową – wszystko musi być na najwyższym, możliwym poziomie.

Zaufanie Klientów to największy potencjał każdej, prawdziwej firmy. Bez niego nie ma mowy o długofalowym sukcesie. Z niekłamaną satysfakcją możemy to powiedzieć – Tandem Baits ma to zaufanie. Każdego dnia intensywnie wszyscy pracują, aby go nie stracić. Jakość Kontrolowana to właśnie kolejny element tych działań. Zasada jest prosta – każdy produkt ze znakiem Tandem Baits musi spełniać nasze wysokie normy jakościowe, musi być po prostu najlepszy w swej klasie.

Wciąż udoskonalamy nasze produkty – w poprzednim sezonie swą premierę miała gruntownie przeprojektowana przynętowo-zanętowa linia Carp Food, już wkrótce swą rynkową premierę będą miały znakomite pasty. Nie mamy żadnych wątpliwości, że dzięki naszym ulepszonym kulkom, atraktorom i dipom złowicie niejednego, wymarzonego karpia i amura. Uzupełniliśmy też ofertę sprzętową – pojawiły się min. nowe łóżka z linii Enforcer i Phantom, śpiwór Big One, plecionki First Contact, ulepszone żyłki, Hardcore Leadersy, rewolucyjny system Power Bait Mesh, a także linia Supernatural. Nie sposób nie wspomnieć też o naszym nowym projekcie pod nazwą Carp Hunter, którym udowadniamy, że sprzęt karpiowy może być niewiarygodnie tani, a przy tym naprawdę dobry. Moglibyśmy tak jeszcze długo wymieniać, ale wówczas odebralibyśmy Wam przyjemność z przeglądania naszego serwisu internetowego.

Firma Tandem Baits to sukces przede wszystkim polskich wędkarzy. Bez zaufania jakim obdarzyliście tego producenta nie było by tak wielkiego sukcesu polskiej firmy.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl