• Sonubaits Zanęta Supercrush F1 Original 2kg

Symbol: S0770017
49.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 19
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 609883020

Zostaw telefon

Sonubaits udało się opracować serię przynęt i zanęt, zawierających najlepsze aromaty i atraktory ochotkowe, tak by powstały najlepsze przynęty, pellety, zanęty i pasty. Podczas testów seria ta przyniosła niesamowite rezultaty, często przewyższając swoją skutecznością inne przynęty. Zanęta Sonubaits F1 może byś z powodzeniem stosowane z klasycznymi podajnikami typu method feeder jaki zamkniętymi podajnikami cage feeder. Zarówno skład jak i faktura zanęty sprawia że jest niezwykle wszechstronną.

W całe serii udało się upakować możliwie najwyższa ilośc aromatu ochotkowego w takich produktach jak F1 Fishmeal, Liquid Flavour, Pasts, Soft Hook Pellet i Feed Pellet. To sprawiło że całą serię można z powodzeniem stoswać w różnych metodach wędkarstwa jak i różnych sytuacjach.

F1 - Zanęta na bazie mączek rybnych i mielonych pelletów z mocną, słodką nutą. Kompozycja taka szczególnie działa na karpie, karasie, liny i leszcze, hit na brytyjskich komercjach.

Skład:

Zmiksowana mączka rybna i pellet, słodki atraktor

Polecamy na: F1, Karp, Krąp, Karaś

Stopień zmielenia: 2

Stopień wiązania: 2

Polecamy 1.14 L wody na 2kg zanęty

Skala stopnia zmielenia: od 1 do 5 (1-mocno zmielony, drobne cząstki; 5-zanęta o grubej frakcji, występują w niej zarówno duże jak i małe cząstki)

Skala stopnia wiązania: od 1 do 5 (1-lekka, szybkopracująca, mało klejąca mieszanka; 5-zanęta mocno wiążąca mieszanka, zaczyna prace znacznie później 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.