• Prologic Sygnalizatory Elektroniczne Fulcrum 3+1

Symbol: PL65013
1099.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 19
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 609883020

Zostaw telefon

Eleganckie sygnalizatory w stylu Retro, z rolką Magnetyczną, posiadające mnóstwo eks(X)tra funkcji i zaawansowanej technologii, stworzone dla wymagających i Profesjonalnych karpiarzy. Ich przygotowanie wymagało trzech lat prac projektowych i rygorystycznych testów.

Model Fulcrum RMX-Pro to kompletnie nowa i dopracowana konstrukcja, zarówno z zewnątrz, jak i od środka, stanowi ona całkowicie nową generacją technologiczną i funkcjonalną. Wielokolorowe diody LED. Wybierz jedną z 6 opcji kolorystycznych, wystarczy nacisnąć przycisk.

Dostępne kolory: czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy i biały. Pro-Sync. Po sparowaniu, automatycznie synchronizowane są ustawienia sygnalizatora z centralką. Dlatego wystarczy wybrać kolor diod LED i ton na sygnalizatorze i automatycznie ustawienia te będą dostępne na centralce.

Tryb wyciszenia. Klasyczny, dźwigienkowy przełącznik trzypozycyjny w pozycji środkowej aktywuje tryb wyciszenia. Jednocześnie uruchamiane jest dyskretne podświetlenie sygnalizatora (biała dioda LED, wskazująca oddawanie linki). Pozwala to na łatwe i precyzyjne ustawienie głowicy sygnalizatora mechanicznego po zmroku w całkowitej ciszy, gdyż dźwięk sygnalizatora pozostaje wyłączony bez potrzeby korzystania z czołówki lub latarki.

Podświetlenie nocne. Zastosowano tu bardzo efektywną energetycznie technologię gwarantującą minimalne zapotrzebowanie prądu. Podświetlenie nocne wykorzystuje 30% jasności diod, co powoduje bardzo niski drenaż baterii. Diody znajdują się na widełkach z regulacją wysokości – skierowane na wędkarza oraz pod rolką sygnalizatora. Bite-Tec. Automatycznie wyłącza funkcję podświetlenia nocnego w momencie brania, co gwarantuje znacznie wyraźniejszy obraz sytuacji, a następnie automatycznie włącza podświetlenie nocne po ustaniu podtrzymywania alarmu. Pro-Sec. Uruchamia alarm dźwiękowy i wizualny na centralce po wyłączeniu danego sygnalizatora. Bite & Light. Wbudowana w centralce lampka namiotowa z dwoma ustawieniami jasności świecenia, która może być włączana automatycznie w czasie trwania alarmu sygnalizującego branie. Pomaga to w szybszej reakcji na odjazd dzięki podświetleniu wnętrza namiotu, a także drogi do wędziska (funkcja aktywna, gdy dźwigienkowy przełącznik trzypozycyjny jest w pozycji środkowej). DSR – Cyfrowa Synchronizacja Rolki.

Dzięki zwiększeniu rozmiarów rolki z 4 magnesami, a także dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, udało nam się uzyskać znacznie szersze spektrum czułości, przy zachowaniu jej prostej regulacji. Pozwala to na zapobieganie fałszywym alarmom i znacznie obniża ryzyko wyzwalania alarmu przez ruchy wody i inne naturalne czynniki, takie jak wiatr lub pływające w wodzie zielsko.

- precyzyjny dźwigienkowy przełącznik trzypozycyjny – pozycja: Górna – Włączony, Środkowa – Tryb wyciszenia, Dolna – Wyłączony
- V – Regulacja głośności: 6 poziomów + tryb cichy
- T – Regulacja tonu: 6 opcji
- S – Regulacja czułości: 4 stopnie
- L – wybór koloru świecenia wielokolorowych diod LED: 6 opcji – czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy i biały
- podwójny dźwiękowy sygnał oddawania linki wraz z dedykowaną diodą LED
- 20 sekundowe podtrzymywanie alarmu zarówno dla odjazdu jak i dla oddawania linki
- podświetlenie nocne na widełkach, skierowane na wędkarza oraz pod rolką sygnalizatora
- Bite-Tec automatyczne wyłączanie/włączanie podświetlenia nocnego w czasie brania
- tryb wyciszenia z dedykowaną diodą LED o subtelnym świeceniu
- DSR pomaga w unikaniu fałszywych alarmów
- 3 stopniowa regulacja wysokości widełek – zakręcana blokada
- osłona przeciwdziałająca zakleszczeniu rolki
- gniazdo dla świętego sygnalizatora mechanicznego
- metalowy głośnik o stylowym wyglądzie
- metalowe gniazda diod LED
- czarna rolka magnetyczna o średnicy 15mm
- zasilanie bateryjne: 2 x AAA 1,5V (Nie dołączone)
- wodoodporny Centralka
- precyzyjny dźwigienkowy przełącznik trzypozycyjny – pozycja: Górna – Włączony, Środkowa – Tryb Bite & Light, Dolna – Wyłączony
- V – Regulacja głośności: 6 poziomów + tryb cichy oraz wibracyjny
- tryby cichy i wibracyjny
- M – pamięć ostatniego alarmu z wizualnym wskazaniem trwającym 5 sekund
- alarm w czasie rzeczywistym
- Bite & Light – wbudowana lampka namiotowa o 2 opcjach jasności świecenia
- Pro-Sec – automatyczny sygnał dźwiękowy i wizualny diodą LED po wyłączeniu sygnalizatora
- Pro-Sync – wybrane na danym sygnalizatorze: ton i kolor diody LED są automatycznie synchronizowane z centralką
- wodoodporna
- zasilanie bateryjne: 4 x AAA 1,5V (Nie dołączone)
- zasięg do 200m

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.