• Daiwa Kołowrotek Multiplikator Tatula 200HSL

Symbol: 10710-220
899.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 19
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 609883020

Zostaw telefon

Kołowrotek castingowy Tatula 200HSL 

Tatula HD 200HSL stworzony został, by zaspokoić zapotrzebowanie na multiplikator z większą pojemnością. Tatula HD 200SHL wielkością korpusu nie różni się od modeli 100HSL, jednak mieści znacznie większe ilości linki -idealnie do połowu crankbaitami, do którego zazwyczaj stosuje się grube plecionki. System TWS poprawia parametry wyrzutowe w porównaniu do normalnych kołowrotków castingowych o nawet 10%. Mechanizm Air Rotation zapewnia ekstremalnie lekką rotację szpuli, dzięki czemu jest niemal niewyczuwalny podczas zwijania.

 

Specyfikacja techniczna Tatula 200HSL:

Aluminiowa obudowa

7 Łożysk kulkowych

T-Wing System (TWS)

Hamulec UTD

Magforce-Z magnetyczny hamulec

Hamulec gwiaździsty z Click-Systemem

Przekładnia frezowana CNC

Aluminiowa korbka

Uchwyt korbki Soft-Touch

Model na lewą rękę

Numer Artykułu – 10710-220

Model – 200HSL

Przełożenie – 7.3:1

Pojemność szpuli – 180m / 0,32mm

Nawój – 82cm

Waga – 230g

Siła hamulca: 6kg

System T-Wing rozwiązuje od dawna pojawiający się problem prowadzenia żyłki w kołowrotkach castingowych. Prowadnica w kształcie litery T pozwala żyłce płynnie wysuwać się przez duży otwór nie hamując jej i nie stwarzając niepotrzebnego tarcia. Podczas zwijania żyłka porusza się przez dolny, mały kanalik, układając się niezwykle równomiernie. Przy zwykłych wodzikach podczas wyrzutu przeszkadza zwiększający tarcie kąt. Szczególnie niekorzystny opór działa na żyłkę, gdy wodzik znajduje się przy jednej z krawędzi kołowrotka. Skutkuje to zmniejszeniem odległości wyrzutu. Szeroka prowadnica w systemie T-Wing zmniejsza powstający opór dzięki łagodniejszym kątom automatycznie wydłużając odległość wyrzutu.

Hamulec UTD (Ultimate Tournament Drag)

gwarantuje optymalną równowagę między kontrolą, siłą hamowania, a płynnym oddawaniem linki.

Magforce to wysoce precyzyjny system kontroli wyrzutu zapobiegający nadmiernemu rozpędzaniu się szpuli.

Kontroluje on siłę odśrodkową podczas pierwszej fazy wyrzutu, kiedy najczęściej dochodzi do wyprzedzania linki przez szpulę. Następnie automatycznie zwalnia opór umożliwiając osiągnięcie optymalnej odległości wyrzutu.

Digigear Frezowany, komputerowo zaprojektowany mechanizm na największe obciążenia. Precyzja wykonania zębatek jest 10 razy wyższe, niż w przypadku normalnych przekładni.

AirMetal – rama i elementy boczne trzymające mechanizm wykonane są z magnezu Air Metal dla maksymalnej stabilności, odporności na odkształcenia i zredukowanej wagi.

Speed Shaft to specjalna konstrukcja oraz przemyślane zastosowanie łożysk znacząco redukuje rotacyjny opór szpuli, co skutkuje dalszymi rzutami.

Klikający hamulec gwiaździsty. Nie ma chyba piękniejszego dźwięki, niż ciche, równomierne klikanie szpuli, gdy ryba zaczyna odjeżdżać wybierając linkę. System opracowany przez DAIWA nie wpływający w najmniejszym stopniu na długość rzutu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.