• Echosonda Deeper CHIRP+ Latarka Ledlenser gratis

Symbol: CHIRP LATARKA
Brak towaru
1399.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Deeper CHIRP+ to zarzucana echosonda z odbiornikiem GPS i łącznością Wi-Fi, która wykorzystuje technologię CHIRP. Trzy częstotliwości wiązki, czytelność i najwyższa dokładność sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do szybkiego lokalizowania miejsc z szukanymi gatunkami, namierzania ryb drapieżnych, określania ławic ryb i wędkowania na ekstremalnych głębokościach. CHIRP+ daje Ci strategiczną przewagę, aby łapać więcej, szybciej i lepiej.

Korzyści:

    Niezwykle szczegółowe i wyraźne wizualizacje. Odróżnij ryby drapieżne od przynęty, gatunki zamieszkujące dno od jego konturu;
    Zobacz roślinność, strukturę, kontur ryb i dna oraz twardość i konsystencję dna. Sprawdź głębokość i temperaturę wody;
    Minimum zakłóceń nawet na małych głębokościach rzędu 15 cm;
    Możliwość wyboru jednej z trzech palet kolorów w celu uzyskania idealnego obrazu w każdych warunkach pogodowych.
    Głębokość skanowania 100 m
    Zasięg zarzucania 100 m

Co to jest CHIRP?

Tradycyjny sonar wysyła jednorazowy impuls o pojedynczej częstotliwości. Echosonda CHIRP (ang. Compressed High Intensity Radiated Pulse) wysyła ciągły strumień częstotliwości, od niskich do wysokich i dlatego jej odczyty są znacznie wyraźniejsze i charakteryzują się wyższą rozdzielczością w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami tego typu.

Urządzenie CHIRP pozwala ograniczyć zakłócenia pochodzące z powierzchni, więc możesz oczekiwać precyzyjnych odczytów w bardzo płytkiej wodzie i zlokalizować ryby nawet w odległości 15 cm od powierzchni. Z drugiej strony będziesz w stanie rozróżnić gatunki znajdujące się przy dnie nawet na głębokości do 100 metrów.

Znajdź szybciej miejsca z rybami, skanując obszar za pomocą wiązki o szerokim kącie 47° (100 kHz). Użyj wiązki o średnim kącie kąta 16° (290 kHz), aby wywiercić otwór w znalezionym miejscu z rybami. Namierz poszukiwany przez siebie gatunek za pomocą bardzo szczegółowej wiązki o wąskim kącie 7° (675 kHz).

CENA ZA ZESTAW PROMOCYJNY SKŁADAJĄCY SIĘ Z ECHOSONDY DEEPER ORAZ LATARKI CZOŁOWEJ MH3 renomowanej firmy LELENSEDR, która doskonale sprawdzi się na wyprawach wędkarskich.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.